Голова Держлісагентства Андрій Заблоцький обклав поборами деректорів лісгоспів

Фігуранти — голова Держлісагентства України Андрій Заблоцький (ймовірна стаття Кримінального кодексу — 368 ч.3 КК України, до 12 років позбавлення волі).
Полтавське лісове господарство давно засмоктав спрут корупції. Ми неодноразово наводили неспростовні факти корупції в цій галузі, але обласне керівництво та Держлісагентство України вперто продовжують замовчувати нескінченні факти корупції, збагачення керівництва обласного господарства. Так за які послуги Держлісагенство України тримає керівника Полтавського лісового господарства?

ТОВ «Трейдвуд» — це чергова схема збагачення не тільки Юрія Тараненка, а ще і його керівництва! Так, багато років дороговартісний дуб реалізовується з Полтавської області і через це підприємство. Беруть тільки фанеру та перший сорт дубу. Власник «Трейдвуду» — Голова Держлісагентства України Андрій Заблоцький!

Відбірщик від цього підприємства особисто виїжджає на ділянку і вказує який конкретно дуб різати для нього. А де ж тоді оздоровчі заходи від лісівників!? А вони не потрібні — головне виконувати Тараненку налагоджені схеми з високопосадовцями Держлісагентства, які його не змінюють більше 10 років.

За ці роки область втратила сотні мільйонів прибутку, а керівництво галузі впевнено тримається за корупційну жилу. Особисто я буду звертатися до Президента Володимира Зеленського, щодо корупційної гідри, яка накрила Полтавське лісове господарство та Держлісагентство України. Прикро, що Голова Полтавської ОДА не хоче, чи не має бажання розпочати перевірку викладених фактів щодо діяльності Юрія Тараненка! Можливо тому, що в Києві наказують мовчати?

Окрім того, щомісяця всі директори лісгоспів передають фіксовану таксу голові Держлісагентства 50 000 доларів. У результаті Заблоцький тримає всіх на посадах і дозволяє безконтрольно різати сторічні дуби та торгувати лісом.

Анатолій БІЛЕЦЬКИЙ, голова ГО «Полтавський центр ветеранів АТО»

Закрыть

Новости

Свежие комментарии