Богдан Яременко зі «Слуги народу» оформив помічником рідного брата

Фігурант — народний депутат Богдан Яременко (ймовірна стаття Кримінального кодексу — 369-2 КК України, «зловживання впливом»,  до 5 років позбавлення волі).
Рідний брат народного депутата від президентської партії “Слуга народу” Богдана Яременка Ярослав працює його помічником на громадських засадах.

Ця інформація є на сайті Верховної Ради. Серед помічників нардепа на громадських засадах є такий собі Яременко Ярослав Васильович – людина з таким самим прізвищем і по батькові, як у самого народного обранця. Невідомо, чи перебуває брат нардепа “на ставці”, проте він точно має посвідчення помічника нардепа. Згідно з Регламентом Верховної Ради, кожен народний депутат може мати до 31 помічника-консультанта.

Вони працюють за строковим договором або сумісництвом, а також на громадських засадах. Помічником-консультантом народного депутата України має право бути лише громадянин України із середньою спеціальною або вищою освітою та який вільно володіє державною мовою. Згідно з чинним законодавством кожному народному обранцю на місячне утримання помічників-консультантів виділяється 34 тисячі гривень. У межах цього фонду депутат самостійно визначає кількість помічників, які працюють за строковим договором, сумісництвом та на громадських засадах.

Помічник-консультант народного депутата має право бути присутнім на засіданнях місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Доступ помічника-консультанта народного депутата в приміщення центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування здійснюється за його посвідченням.

Закрыть

Новости

Свежие комментарии