Метка: Києв

Людмила Демченко та бюджетні дірки

Я знову буду писати про бюджетні діри в столичній фіскальній службі. Я вже описував нехитру схему повернення фіктивного ПДВ начальника Головного управління ДФС міста Києва пані Демченко. Продовжимо знайомство з іншими схемами, що покриває пані Людмили. За інсайдерською інформацією небайдужих колег Людмили Демченко з Головного управління ДФС м. Києва, вона покриває та Читать далее

Вадим Столар втикне ще одну багатоповерхівку в центрі Києва

ТОВ «Укржитлобуд» отримало містобудівні умови та обмеження для проектування багатофункціонального комплексу по вул. Велика Васильківська (колишня вул. Червоноармійська), 107-109 у Києві. Ці МУО були затверджені Департаментом містобудування КМДА у червні 2018 року.

Андрій Головач та елітна нерухомість: таємні статки екс-фіскала відверто дивують

Після гучного арешту і засекреченої угоди зі слідством очільник податкової міліції часів Януковича Андрій Головач відбувся «умовним строком» і зберіг численні активи.

Олексій Санжаревський, Роман Поліщук та Іван Бондаренко: поділили комплекс та обіграли державу

Дослідно-виробничий випробувальний комплекс, що знаходиться в урочищі «Сваром’я» села Лебедівка Вишгородського району Київської області, у день складення судового рішення про його повернення державі був переписаний на іншого власника. Про це свідчать дані Держреєстру речових прав на нерухоме майно.

Закрыть

Новости

Свежие комментарии