Олексій Санжаревський, Роман Поліщук та Іван Бондаренко: поділили комплекс та обіграли державу

Дослідно-виробничий випробувальний комплекс, що знаходиться в урочищі «Сваром’я» села Лебедівка Вишгородського району Київської області, у день складення судового рішення про його повернення державі був переписаний на іншого власника. Про це свідчать дані Держреєстру речових прав на нерухоме майно.Госпсуд Києва 21 березня витребуваввказаний комплекс у ПП «Фастторг-2009» на користь Міненерговугілля. Повний текст рішення був складений 23 березня. У цей же день о 21:30 київський нотаріус зареєструвала договір купівлі-продажу, відповідно до якого новим власником комплексу стало ТОВ «Скай Ленд Інвест», яке було зареєстроване того ж дня, 23 березня.

Комплекс складається із приміщень загальною площею 190 кв м – це гаражі і склади. Однак, цінними є не вони, як дві ділянки, на яких вони розміщуються. Це 10 га, які розташовані за 100 м від дамби Київського водосховища. Цю землю планується забудувати дачними будинками. У травні 2017 року голова Київської ОДА Олександр Горган видав розпорядження про надання цих 10 га у с. Лебедівка в оренду фірмі «Фастторг-2009» на 49 років. Та чи укладений договір оренди поки незрозуміло.

Важливо, що цільове призначення цих 10 га вже змінене. Так, раніше це булиземлі для розміщення та експлуатації будівель промисловості. А зараз це вже землі для садівництва.

Таке ж призначення має і ділянка площею 0,17 га, яка проходить тонкою смужкою між двома державними ділянками. Нею володів «Фастторг-2009», поки у квітні цього року не продав її фірмі «Скай Ленд Інвест».

Засновником і директором «Скай Ленд Інвест» є Олексій Санжаревський. Разом із колишній засновником і директором «Фастторг-2009» Романом Поліщуком, який є сином екс-керівниці КП «Київтранспарксервіс», вони є співзасновником ряду фірм, зокрема, «Київтрейдінвест-2009», «Сітіторг-2009», «Платінум Стар» і «Фуд Трак Україна».

У 2012-2015 рр ще одним співзасновником ТОВ «Фуд Трак Україна» з ними був Іван Бондаренко. Санжаревський, Бондаренко і Поліщук також разом заснували ТОВ «Ріа Колект Груп» (зараз ця фірма вже перейменувалася і змінила власників).

Іван Бондаренко – це син Олександра Бондаренка, кума Петра Порошенка, колишнього першого заступника глави МВС Юрія Луценка. Олександр Бондаренко помер у 2006 році.

Іван Бондаренко їздить на Infinity M37 (2010 р.в.), власником якої є Санжаревський. Працює Іван Бондаренко у Київській прокуратурі №7 разом з Микитою Ільїним. Це син Геннадія Ільїна, який у 2014-2015 рр був депутатом Київради від фракції «УДАР-Солідарність». Раніше його називали колишнім бригадиром ОЗУ Салохи та екс-начальником охорони Порошенка.

Геннадій Ільїн та Олексій Санжаревський є співзасновниками ПП «Арнікаінвест».

Геннадій Ільїн є бізнес-партнером родини Анатолія Даниленка, колишнього заступника генпрокурора Віталія Яреми (2014-2015 рр). Зокрема, Ільїн спільно з дружиною Даниленка через ТОВ «Класик» володіє торговим центром на Львівській площі, який збудували під приводом реконструкції фонтану.

За даними ЗМІ, саме Олександр Бондаренко у 2005 році покровительствував призначенню Даниленка заступником начальника Головного управління МВС України в м. Києві Віталія Яреми. До слова, Віталій Ярема у лютому цього року став членом партії «Блок Петра Порошенка – Солідарність» і був обраний заступником голови Київської обласної організації партії Ігоря Кононенка.

Відзначимо, що у ДП «Державний науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут інноваційних технологій в енергетиці та енергозбереженні» (приміщення якого у «Сваром’ї» суд повернув державі) у користуванні перебуває ще одна ділянка (Київ, вул. Петропавлівська, 40), на якій здійснюється будівництво ЖК «Науковий» скандальним «Укогруп». У серпні 2015 року на незавершене та завершене самовільне будівництво за цією адресою було накладено арешт.

Источник:   nashigroshi

Закрыть

Новости

Свежие комментарии