Євген Білоусов «вміє вирішувати питання»

Нагадаємо, що військовий прокурор Білоусов пов‘язаний кумовськими зв‘язками з колишнім заступником Головного військового прокурора Матіоса А.В., а нині військовим прокурором Центрального регіону України Сенюком О.В.В біографії Білоусова Євгена мається також корупційне перебування у 2016 — 2017 роках на посаді першого заступника військового прокурора Західного регіону України, коли відповідно до ч. 3 ст. 11 Закону України «Про прокуратуру» в його безпосередньому підпорядкуванні знаходилась його дружина Гостєва Діана, на той час прокурор військової прокуратури Львівської гарнізону.

У травні — червні 2017 року громадські активісти звертались в НАЗК, Генеральну інспекцію Генеральної прокуратури і Головну військову прокуратуру про скоєння Білоусовим Євгеном і його дружиною Гостєвою Діаною корупційного правопорушення щодо не повідомлення про безпрсереднє підпорядкування близького родича.

Проте при заступництві свого кума Сенюка О.В. (тоді військового прокурора Західного регіону України) усім зверненням громадськості щодо корупційних проявів в керівництві військової прокуратури регіону у Львові не дали руху.

Звертає увагу той факт, що розгляд звернення про корупцію родиною прокурорів Білоусовим і Гостєвою в НАЗК припав за часом на перебування на посаді члена агентства із запобігання корупції Рябошапки Руслана, нині Генерального прокурора України і за чиїм наказом вчора

Білоусов Євген призначений на керівну посаду на Донбасі.

До приховування корупційних правопорушень Білоусова Євгена у 2017 році долучився також «особливо талановитий» (за версією Матіоса А.В.) керівник відділу кадрів Головної військової прокуратури Давидченко А.В., яким за вказівкою свого шефа Толіка-тепловізора підготовлені документи про технічне пониження Білоусова в посаді до заступника військового прокурора регіону, який за своїми обов‘язками не є керівником для всього особового складу прокуратури регіону.

Також раніше ми писали про незаконне отримання Білоусовим Євгеном 3-кімнатної квартири у Львові шляхом додавання до складу своєї сім‘ї свого батька, мешканця Білої Церкви, який ніколи не проживав у Львові.

До речі, наразі прокурор Білоусов Євген приватизував вже свою львівську квартиру.
Варто також зазначити, що військовий прокурор Білоусов на всіх своїх посадах зарекомендував себе як людина, що «вміє вирішувати питання».

За свідченнями численних захисників саме Білоусов, а також іноді разом з Сулеймановим без проведення будь-яких слідчих дій навідується в СІЗО до заарештованих фігурантів справ з метою «правильного руху кримінальних проваджень».

Отже, чергове призначення на керівну посаду в Генеральній прокуратурі лише підтверджує невтішний висновок, що «весна наступит не скоро», а корупціонери замість справедливої відповідальності отримують високі посади
Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/340695-koruptsioner_jevgen_bilousov_priznachenij_prokurorom_donetsjkoji_oblasti

Источник:  antikor

Закрыть

Новости

Свежие комментарии