В Вене запахло газом — Николай Мартыненко проведал Дмитрия Фирташа

Минулого тижня у Відні відбулася зустріч екс-депутата Верховної Ради Миколи Мартиненка і бізнесмена Дмитра Фірташа. Про це Резонансу стало відомо з власних джерел.Як зазначив співрозмовник, зустріч відбулася пообіді в одному з найпрестижніших готелів міста Park Hyatt Vienna, що належить Фірташу і тривала близько години. На зустрічі обговорювалися як бізнес так і політика.

Одеський припортовий завод (ОПЗ) тривалий час входив в сферу інтересів газового олігарха Дмитра Фірташа, адже його структури постачали цьому підприємству газ, необхідний для виробництва хімічної продукції, зазначало РБК-Україна.

Але після Майдану і арешту Фірташа у Відні, олігарх був відлучений від підприємства. У ЗМІ неодноразово з’являлася інформація про те, що за контроль над грошовими потоками ОПЗ був розділений між командами Петра Порошенка та Арсенія Яценюка. З’явилась у цій схемі і австрійська компанія Antra GmBH, яку ЗМІ пов’язували з Миколою Мартиненком. Вона працювала за давальницькою схемою: в обмін на поставлений на ОПЗ газ продукція заводу – карбамід та аміак.

Щодо політичних питань, то Мартиненко отримав з перших вуст позицію опального олігарха щодо політичних пріоритетів на президентських виборах.  Зокрема, останнім часом ЗМІ неодноразово писали, щодо узгодження між Фірташем-Ахметовим-Медведчуком єдиного кандидата від Опоблоку на виборах президента. Однак Фірташ на це не повівся. Не виключено, що Мартиненко і Фірташ підтримають одного кандидата на президентських виборах, зазначило джерело.

Оновлено: Колишній народний депутат Микола Мартиненко відкидає інформацію про нібито свою зустріч у Відні з Дмитром Фірташем. Водночас він підтвердив, що минулого тижня таки був у Відні і зупинявся у готелі, що належить Д. Фірташу.

«Минулого тижня я 2 дні був з приватною поїздкою у Відні – разом зі своєю родиною. Ця поїздка мала медичну мету, про яку я не хочу поширюватись. Я був у готелі Park Hyatt Vienna, але в мене не було там (чи в будь-якому іншому місці) жодних зустрічей з Фірташем. Якщо в цьому готелі бачили ще когось – це нічого не означає, не треба придумувати конспірологію», — цитує слова Миколи Мартиненко його прес-служба.

Источник:   resonance

Закрыть

Новости

Свежие комментарии