У тендерах «Енергоатому» знову твориться незрозуміле

ДП «НАЕК «Енергоатом» 17 вересня уклало угоду з компанією «Lanxess Sales Netherlands B.V.» (Нідерланди) про закупівлю турбінної оливи на 1,52 млн євро, або 41,66 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».До 10 жовтня на Южно-Українську АЕС на умовах DAP поставлять 120 т вогнестійкої турбінної оливи Reolube OMTI  власного виробництва по 12,70 євро за кілограм.

У лютому «Енергоатом» через торги купив таку оливу від «Lanxess Solution UK Ltd» (Великобританія) у фірми «JSC Svertas Group» (Литва) по 12,67 євро за кілограм.

Таким чином, із ланцюжка постачання прибрали посередника, проте ціна не змінилась.

Договір передбачає виплату авансу в розмірі 70% протягом п’яти днів після підписання.

Нині закупівлю провели за переговорною процедурою через відсутність конкуренції.

Голландська компанія «Lanxess Sales Netherlands B.V.», від імені якої договір підписав керуючий директор Марк ван Бокстель, входить у групу компаній «Lanxess» (Німеччина).

Цей виробник уперше отримав державний підряд на поставку своєї продукції в Україну.

Литовська «Svertas Group» належить директору Олексію Ветлугіну, Максиму Коротаєву, Ігорю Преснякову та Денису Лук’янову. Контактною особою у «Прозорро» є Наталія Синявська. Компанія має 58 співробітників та оборот 2,00-3,00 млн євро у 2017 році.

Торік «Енергоатом» за 2,99 млн євро купив у «Svertas Group» обладнання виробництва ТОВ «Атомспецсервіс» (Росія) Олександра Міщенка і Володимира Гермашова, чиїми партнерами є держконцерн «Росатом» і ЗАТ «Діаконт», яке торік було виведене з-під санкцій РНБОУ. А потім – ще й обладнання власного виробництва за 3,32 млн євро.

Источник: nashigroshi

Закрыть

Новости

Свежие комментарии