Сергій Рибалка — взірець злочинного світу: чому радикали відхрещуються від депутата?

Народний депутат Сергій Рибалка – чи не найбільш скомпрометований  політик сучасності.  На його рахунку: і офшорні схеми виведення коштів, і торгівля  з ОРДЛО, і скандали через любов до розкоші та силіконових дівчат. 

І хоча Рибалку називають спонсором Радикальної партії Олега Ляшка, сам лідер радикалів вже двічі публічно натякнув колезі про можливе його виключення із фракції. Про реальні причини відмежування радикалів від Рибалки розповідає журналістське розслідування, опубліковане на сторінці Fb-спільноти «Begemot»

Зокрема повідомляється, що Рибалка став першим в історії України народним депутатом, причетність якого до торгівлі з окупованими територіями підвередив суд.  Саму схему постачання снеків родинного бізнесу Рибалки до самопроголошеної «ЛНР» детально описує вирок Зарічного суду від 29 березня цього року.

Серед іншого зазначається, що бізнес радикала з ОРДЛО був налагоджений через компанію ТОВ «Снек Експорт». За керуванням вказаного Товариства стоїть батько радикала — Віктор Рибалка, йдеться у розслідуванні.

«Контрагентами у схемі постачання снеків виступили ще й компанії — прокладки із Росії та Білорусії. Мова про ТОВ «Мир пива», ТОВ «Белтрейд»  і ТОВ «Снек груп». СБУ проти цих юридичних осіб застосували антиросійські санкції терміном на три роки», — додають автори розслідування із посиланням на вирок суду.

Повідомляється, що свого часу коментувати терористичний бізнес Рибалки був змушений сам лідер радикалів Олег Ляшко.

«Я вимагаю від правоохоронних органів розслідувати, і якщо хтось торгує з окупованими територіями — посадити на все життя в тюрму. Тому що торгівля з окупованими територіями — це торгівля на крові», — цитують журналісти лідера РПЛ.

Але й на цьому кримінальна історія парламентаря не завершуються, переконують автори розслідування. Адже усі компанії снекового бізнесу Рибалки сьогодні «ходять» під статтями кримінального кодексу.  Слідство ведуть і в  ГПУ, і в Нацполіції, і в СБУ, кажуть журналісти, посилаючись на офіційні документи відомств.

«СБУ, зокрема, з’ясовує обставини торгівлі Рибалки в Криму.

У ГПУ вивчають офшорні схеми політика, через які радикал виводить із України щорічно мільярди гривень. Про це заявляв особисто і Генеральний прокурор Юрій Луценко.

Також прокурори розслідують кримінальні справи проти компаній родини Рибалок за несплату податків, ведення фіктивного підприємництва, привласнення чужих коштів в особливо великих розмірах», — йдеться у розслідуванні.

А ще — Рибалка має снековий завод у Росії у Липецьку. Там теж виготовляють снеки, і бренди цих снеків зареєстровані на тих самих офшорах, що і продукція, яка виготовляється його компаніями в Україні, додають журналісти.

Рибалка організував бізнес на простих українцях спільними зусиллями своєї родини, кажуть журналісти.

«За керуванням компанією «Снек Експорт», що фігурує у десятках кримінальних справ, стоїть рідний батько Рибалки  — Віктор. За організацією схем ухилення від сплати податків  —  рідний брат Сергія Рибалки – Дмитро. Паризькі активи (а саме квартиру) і деякі фірми Рибалка оформлює на рідну тітку — Ольгу Кривохатько. Син тітки  — Олег Кривохатько був власником торгових марок снеків Рибалки, що реєструвалися в Росії, а сьогодні — Олег рахується помічником Рибалки у Раді», — йдеться у розслідуванні.

«Вишенькою на тортику – стала мати Рибалки – Євгенія. Вона і собі не відстає від синів та чоловіка – і фігурує у кримінальному провадженні стосовно незаконної забудови річки Дніпро», додають журналісти.

Мафіозі – сказали би сицилійці, але в Україні, такий стиль життя аж ніяк не перешкоджає Рибалкам удавати з себе політичну еліту і тримати старшого сина в чині  народного депутата вже протягом майже 4 років, резюмували автори розслідування.

Источник:     antikor

Закрыть

Новости

Свежие комментарии