Сергій Литвиненко — кандидат з неприємним запахом та сумнівною репутацією?

У виборчому окрузі № 156, що на Рівненщині, до якого входять Березнівський, Костопільський та Сарненський райони, кандидатом у народні депутати України від партії Володимира Зеленського «Слуга народу» є директор ДП«Зірненський спиртовий завод» Сергій Литвиненко.Депутатом він ще не став, але пахне від нього вже нестерпно. Причому, як в прямому, так і переносному сенсі. Спочатку про другий сенс.

Мешканці села Зірне та міста Березне добре знають, що таке, очолюваний Литвиненком, спиртзавод. Неприємний запах «накриває» усе місто та село.

Сморід подекуди просто нестерпний. І що найцікавіше — особливо по суботах. Чому саме по суботах достеменно невідомо, але за дивним збігом обставин саме у цей день люди замість того, щоб відпочивати на свіжому повітрі, мають ховатись у своїх оселях та закривати вікна. Вся справа в тому, що генератором неприємного запаху ємагістральний канал, що проходить територією, яка межує зі спиртзаводом і який забруднюється відходами з нього, оскільки утилізація проводиться шляхом відкритого зливу до даного каналу відпрацьованої води після впливу високого температурного режиму.

Таким нехитрим чином Литвиненко заощаджує на екологічних технологіях. На людей йому, звісно, взагалі начхати. Як, власне, й на річку Случ, в яку потрапляють відходи заводу місцевого алкогольного барону.

Різноманітні звернення до місцевих чиновників й навіть петиції на сайт Адміністрації президента або Міністерства екології з цього приводу результатів не принесли.

Тепер, як відомо, Адміністрації немає, а є Офіс президента Володимира Зеленського. І жителі села Зірне та міста Березне, які у своїй переважній більшості віддали за нього голоси, покладали чимало надій на те, що зі зміною попередньої влади, зміниться й ставлення до них з боку нової.

Вони навіть були готові закрити очі на те, що саме Литвиненко балотується від партії Зеленського у Верховну Раду та плекали надії, що і він змінить своє ставлення до них.

Але перші ж кроки ще навіть не депутата, а кандидата від «Слуги народу» Сергія Литвиненка, здається, остаточно ховають й ці надії. І тут, власне, ми переходимо до другого нестерпного «аромату», який надходить вже від самого Литвиненка.

Справа в тім, що на будь-які претензії (цілком, до речі, законні) він одразу ж прикривається ім’ям президента.Достеменно невідомо, чи знає Володимир Зеленський особисто Сергія Литвиненка, але те, як проводить останній свою передвиборчу кампанію (дуже агресивну) вже охрестили #Зезалякування.

Тим, хто обурюється поведінкою кандидата — одразу закривають рота хлопці кремезної статури: «Ты что, против Президента? Так сейчас станешь на всю страну героем! По статье о призыве к антигосударственным действиям!». І навіть справа не в тім, що залякують вони російською мовою (нею українців вже не залякати), а в тім, що таким чином руйнується й віра у самого Зеленського.

Адже важко повірити, що, наприклад, одна із машин з Зе-логотипом, яка проводить агітацію в місті Сарни за Литвиненка, як з’ясували належить державному підприємству «Зірненський спиртовий завод». Сергій Литвиненко з легкістю переступив закон, використовуючи своє службове положення.

Транспортний засіб зареєстрований на підприємство:

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗІРНЕНСЬКИЙ СПИРТОВИЙ ЗАВОД»

34609, Рівненська обл., Березнівський район, село Зірне, ВУЛИЦЯ ЗІРНЕНСЬКА, будинок 7

Як ми з’ясували це підприємство знаходиться у стадії банкрутства. Цей державний муж довів своїм «керівництвом» до банкрутства підприємство спиртової галузі, що апріорі практично неможливо!!! Ми розуміємо, новообраний президент невзмозі услідкувати за всіма мажоритарниками на місцях, але ми виборці самі маємо вирішувати кому ми довіряємо владу.

Як нам стало відомо, із наших джерел в штабі «пахнучого кандидата», сам Литвиненко пробує максимально зам’яти ситуацію, тиснучи на поліцію через СБУ, і знову ж таки робить це прикриваючись ім’ям президента.
Нижче наводимо фото транспортного засобу після того, як з нього в екстреному порядку зняли агітаційні матеріали.

Важко сказати, що ж буде творити місцевий алкогольний барон Сергій Литвиненко, коли отримає депутатський мандат. Якщо, звичайно, отримає. Але у будь –якому разі президент Зеленський, який зараз наводить порядок на місцях, має знати, що у виборчому окрузі № 156, що на Рівненщині, є такий Сергій Литвиненко, від якого пахне. Дурно. Як в прямому так і в переносному сенсі. Й дуже не хочеться, щоб завдяки таким, як він, зрештою цей дурний запах розповсюдився на президента Зеленського та ті надії, які на нього покладалися мешканцями Рівненщини.

Хочемо нагадати статтю 5 Конституції України, гарантом якої виступає Президент, зазначається, що носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ.

Истчоник:  skelet-info

Закрыть

Новости

Свежие комментарии