Павел Петренко закрывает глаза на коррупцию

Павел Петренко

06.09.2014 року особа 1 подав рекомендованим листом через поштову службу України заяву міністру юстиції України Петренко Павлу Дмитровичу заяву про факти корупції в Міністерстві юстиції України та про потенційні зловживання в діяльності нотаріусів Київського міського нотаріального округу в особах Чорноног Лариси Віталіївни і Чорноног Віталія Павловича (04119, м.Київ, вул. Якіра, буд. №8, приміщення 104, тел.: 537-64-57, 093-550-85-85, 096-180-85-85) з наданням доказів у відеозаписах, аудіозаписах, документах і письмових свідчень свідків.

08.09.2014 року, у відповідності до даних рекомендованого повідомлення про вручення кореспонденції, дану заяву отримала 08.09.2017 року уповноважена особа Бесарб.
06.09.2014 року, враховуючи відсутність належної реакції на дюжину попередніх звернень з цього приводу, особа 1 подав рекомендованим листом через поштову службу України заяву міністру юстиції України Петренко Павлу Дмитровичу про призначення йому особистого прийому.
08.09.2014 року, у відповідності до даних рекомендованого повідомлення про вручення кореспонденції, дану заяву отримала уповноважена особа Бесарб.
22.12.2014 року особа 1 подав рекомендованим листом через поштову службу України заяву прем’єр-міністру України про неправомірні дії працівників мінюсту в особах міністра юстиції України Петренко Павла Дмитровича, І.Бондарчука, Бурдальової І.В., Помазанова А.В., Матвієнко О.М. і І.Алексеєва та про забезпечення йому права на особистий прийом у міністра юстиції України Петренко Павла Дмитровича.
24.12.2014 року, у відповідності до даних рекомендованого повідомлення про вручення кореспонденції, дану заяву отримала уповноважена особа Кузуб.
22.12.2014 року, враховуючи відсутність належної реакції на усі попередні звернення з цього приводу до міністра юстиції України Петренко Павла Дмитровича, особа 1 подав рекомендованим листом через поштову службу України заяву прем’єр-міністру України про забезпечення йому права на особистий позачерговий прийом у Петренка Павла Дмитровича, на підставі наявних у нього пільг учасника бойових дій, у відповідності до Закону України «Про статус і соціальний захист ветеранів війни».
24.12.2014 року, у відповідності до даних рекомендованого повідомлення про вручення кореспонденції, дану заяву отримала уповноважена особа Кузуб.
З січня місяця 2015 року по 24.03.2017 року особа 1 додатково надіслав рекомендованими листами через поштову службу України біля 70 (сімдесяти) заяв і скарг міністру юстиції України Петренко Павлу Дмитровичу з повідомленнями про корупцію в Міністерстві юстиції України та про потенційні зловживання в діяльності органів виконавчої служби, Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи, Укртрансінспекції, приватних нотаріусів Київського міського нотаріального округу та багатьох інших інстанцій, з наданням відповідних доказів у відеозаписах, аудіозаписах, документах і письмових свідчень свідків, однак 100% таких звернень так і залишилися без належного розгляду.
Станом на 13.11.2017 року міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович так і не прийняв особи 1 згідно поданих їм заяв та про дату саме такого прийому досі його не повідомив.
24.03.2017 року особа 1 подав рекомендованим листом через поштову службу України заяву за вих. № 1075/24 міністру юстиції України Петренко Павлу Дмитровичу про надання інформації стосовно місця роботи нотаріуса Київського міського нотаріального округу Чорноног Лариси Віталіївни, керуючись:
1) Законом України «Про доступ до публічної інформації»;
2) Указом Президента України від 25.01.2012 року за №33/2012;
3) Статутної діяльності його громадської організації.
19.04.2017 року особі 1 було надіслано лист за вихідним № 6840/0/II-17, яким його повідомлялося, що нотаріус Київського міського нотаріального округу Чорноног Лариса Віталіївна (реєстраційне посвідчення № 1194 від 17.02.2011 року) працює за такою адресою: м.Київ, вул.Якіра,8, приміщення 104.
Прибувши 01.05.2017 року за вказаною адресою особа 1 встановив (зі слів директора ОСББ «Моноліт» Л.Жишко), що даний нотаріус з 01.01.2017 року у даному офісі вже не працює, звільнивши його від власних речей напередодні нового року, у відповідності до умов припиненого Договору оренди.
12.10.2017 року особа 1 подав електронний запит за вих. за № 1892/12 міністру юстиції України Петренко Павлу Дмитровичу про надання правдивої інформації стосовно справжнього місця роботи нотаріуса Київського міського нотаріального округу Чорноног Лариси Віталіївни, керуючись:

1) Законом України «Про доступ до публічної інформації»;
2) Указом Президента України від 25.01.2012 року;
3) Статутної діяльності його громадської організації.
Станом на 13.11.2017 року відповіді від міністра юстиції України Петренко Павла Дмитровича чи уповноваженої ним особи особа 1 так і не дочекався.
Вищенаписане дає підстави вважати, що в діяльності Петренка Павла Дмитровича є склад кримінального правопорушення, що передбачене ч.2 ст. 364, ч.2 ст. 366, ч.2 ст. 368 КК України.
Крім того, як для даного випадку, позиція міністра Петренка Павла Дмитровича є явно злочинною та антидержавною, що направлена на підрив довіри громадськості до органів центральної виконавчої влади та до керівників держави в цілому, що явно наруку зовнішнім ворогам України.
Міністр юстиції Петренко П.Д., явно через підривну співпрацю з зовнішнім ворогом, регулярно перевищує службові повноваження, тим самим саботуючи роботу органів центральної виконавчої влади. Саботаж і бойкотування належної роботи органів виконавчої влади прирівнюються до шпіонажу і зраді інтересам нашої держави.
Міністр юстиції Петренко П.Д. умисно вчиняє посадові злочини на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, а також державній, економічній і інформаційній безпеці України. Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, поки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території столиці України.
Навмисна протидія нинішній державній політиці міністром юстиції Петренко П.Д. вже розчарувала частину українців у нинішньому курсі нашого уряду та призводить до агресивної настроєності.
Зазначене дає явні підстави вважати, що в діяльності міністра юстиції Петренко П.Д. наявний склад додаткового кримінального правопорушення, що передбачений ст.111 КК України.
Таким чином, відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень міністром юстиції Петренко П.Д. мають всі ознаки злочину, що передбачені ч.2 ст.111, ч.2 ст. 364, ч.2 ст. 366, ч.2 ст. 368 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування.
З цього приводу нами були подані відповідні заяви до ГПД НБУ, ГСУ СБУ, ГСУ ГПУ про вчинені кримінальні правопорушення міністром юстиції Петренко П.Д.
Очікуємо результатів адекватного реагування вказаних силових структур, резонансу міжнародної і української громадськості, а також належної реакції мас-медіа.

Суд зобов’язав ГПД НАБУ і ГСУ СБУ внести до ЄРДР відомості окремих заяв особи 1 про вчинення злочину Міністром юстиції України Петренком П.Д., Тіщиною Д.Т. і Міненком К.В. та розпочати досудове розслідуванняpetrenko-p-d-tishhina-d-t-minenko-k-v

petrenko-p-d-minenko-k-v-tishhina-d-t

petrenko-p-d-tishhina-d-t-minenko-k-v

petrenko-p-d-minenko-k-v-tishhina-d-t

povidomlennya-petrenko-pavlo-dmitrovich

vidpovid-petrenko-pavlo-dmitrovich

 По материалам proisvol.info

Закрыть

Новости

Свежие комментарии