Магазин косметики дружини «слуги народу» Тищенка працює під час карантину

Фігурант — народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко (ймовірне правопорушення — порушення карантинного режиму).
У Києві попри карантинні обмеження продовжує роботу щонайменше один магазин косметики Алли Барановської — дружини народного депутата від «Слуги народу» Миколи Тищенка.

Про це йдеться у сюжеті журналістів програми «Гроші», — передає Громадське.

Працює під час карантину мережа салонів краси та магазинів косметики преміумсегменту, яка належить Барановській.

На сторінках соцмереж закладів є повідомлення, що вони працюють онлайн до завершення карантину. Натомість журналісти стверджують, що один із закладів мережі на столичному Печерську активно працює.

На відзнятих кадрах видно, як чоловік у масці заносить до студії коробки, ймовірно, з продукцією. На відміну від майже всіх інших подібних салонів під час карантину там робота не зупинилась.

Журналісти відзняли дівчину, яка приїхала на іномарці та зайшла всередину без жодних засобів захисту. Через 20 хвилин вона вийшла з салону із фірмовим пакетом закладу.

Також до закладу на Mercedes приїхала брюнетка, в одній руці в якої був телефон, а в іншій — пачка грошей. Дівчина також вийшла з магазину з брендованим пакетом закладу.

Журналісти переконані, що для «особливих клієнтів» салон таки відчиняють. Водночас там навіть не дотримуються санітарних норм — ані персонал, ані відвідувачі не вдягають масок чи рукавичок.

Сама Алла Барановська відмовилася пояснити цю ситуацію журналістам.

Закрыть

Новости

Свежие комментарии