Костянтин Бедовой («Костя Калоша») надихнув організаторів акції «Сепаратиста за грати»

Нагадаємо, нещодавно Костя Калоша «засвітився» відразу на двох російських каналах — НТВ і ТВЦ. В інтерв’ю пропагандистам він критикував президента Зеленського, розповідав, як «американці захопили владу на Україні», підігріваючи Майдан, а потім розв’язавши війну на Донбасі.Учасниками акції «Сепаратиста за грати» стали патріоти, активісти революції на Майдані і атовці. Вони закликали Калошу вийти і «поспілкуватися з громадськістю Києва», однак той проігнорував запрошення. Активісти палили фаєри, розписали паркан і ворота балончиками: «колаборант», «сєпар». Вони попередили, що ця акція «тільки початок»: патріоти не збираються миритися з прихильниками російського світу в той час, як Україна шостий рік воює проти російських найманців.

Раніше Костя Калоша записував відео, в яких називав «вбивцями» бійців батальйону «Азов» і активістів С14. Українці для нього — нація «зрадників», «розумово відсталих» і «тупих ідіотів».

Костя Калоша — кримінальна шістка ОЗУ Віктора Рибалки, що існувала в 90-х. У складі ОЗУ Калоша збирав данину зі столичних ринків, торгував наркотиками через мережу ночвих клубів, був на побігеньках у ватажків банди. На початку 2000-х, прихопивши касу одного з підприємств Рибалки, Калоша переховувався в Ізраїлі, де отримав громадянство. Повернувся в Україну після вбивства ватажка ОЗУ.

Источник:  korupciya

Закрыть

Новости

Свежие комментарии