Ирина Сурина — дочь Инны Богословской пойдет по стопам матери?

Инна Богословская

Постать Інни Богословської в українській політиці досить неоднозначна. На сьогоднішній день колишній нардеп перебуває у статусі «політичного ізгоя», і навряд чи зможе реабілітуватись за колишні помилки.

У Інни є уже доросла дочка Анастасія, яку вона народила у дуже молодому віці від першого чоловіка Анатолія. І якщо з чоловіком вона давно вже розлучилась, то дочка -це її опора і надія.

Анастасія Суріна вирішила продовжити сімейну традицію і так як бабуся і мама, вивчилась на юриста.

Молодша Богословська пішла у бізнес і сьогодні є власницею фірми з організації урочистостей «Гастрольне агенство «Роддом».

У 2015 році усі ЗМІ України писали про нового радника харківського губернатора Ігоря Райніна. І нею стала саме дочка Богословської, правда на волонтерських засадах. Проте така посада досить непоганий старт політичної кар’єри.

«Так я стала радником губернатора по зв’язках з громадськістю та ЗМІ. Правда, на волонтерських засадах, але і на цьому спасибі», – написала вона.

Після цього призначення, журналісти почали більше шукати інформації про Анастасію і писали про неї чимало.

Журналісти дізнались, що до світських персон Анастасія Суріна зовсім не належить і зустріти її на світській вечірці чи на якомусь модному показі вірогідність нульова.  Проте, дівчина любить фотографуватись. У її колекції чимало ефектних і пікантних фотосесій. І не дивно, Настя дуже красива дівчина – ідеальна фігура, пишне руде волосся і неймовірні очі. Тому гріх не показати таку сексуальність.

Анастасія може похвалитись і розкішним відпочинком у найекзотичніших куточках планети. Неодноразово вона відвідувала Таїланд і Дубай і після ділилась враженнями від подорожей у соцмережах.

Анастасія Суріна була заміжньою за бізнесменом Артемієм. Вона як і її мама рано вийшла заміж і з часом стосунки вичерпали себе і вони розлучились. У пари є син-школяр.

«Це була насамперед любов, пристрасть, яка теж мене багато чому навчила. А коли через кілька років любов і пристрасть перетворилися на прихильність і рутину, я вирішив, що пора розходитися, і переїхав до Києва», – розповідав екс-зять Богословської.

Надіємось, що на відмінну від своєї популярної матусі, у Насті в політиці ще є шанс на хорошу кар’єру і вона не повторить помилок Інни Германівни.

  

По материалам korupciya.com

Закрыть

Новости

Свежие комментарии