Игорь Мирошниченко дискредитирует националистов и патриотов

Останнім часом в інформаційному просторі не вщухають скандали щодо протиправної діяльності депутата Київради від «ВО «Свобода» Ігоря Мірошниченка.

Його звинувачують у навмисному перешкоджанні діяльності низки будівельних компаній з метою отримання неправомірної вигоди, накопиченні статків за рахунок здирництва і навіть у боягузтві…Наразі у мережі жваво обговорюють ганебну відмову Мірошниченка від поліграфічної експертизи, до якої останнього закликав власник девелоперської компанії «ZIM Capital group», аби довести, що депутат вимагав 200 кв. м. комерційних приміщень,   що еквівалентно 400 тисяч доларів, за невтручання в діяльність забудовника та спокій на будмайданчику. https://kp.ua/politics/613945-svobodovets-myroshnychenko-yspuhalsia-proverky-na-polyhrafe

Сам Ігор Мірошниченко ситуацію не коментує. Так само осторонь цього питання залишається і лідер «Свободи» Олег Тягнибок, через що складається враження, що дії Мірошниченка узгоджені з керівником  партії та є сталою схемою їхнього спільного заробітку. І на часі зупинити свавілля депутатів та можновладців!

Все суспільство чекає відповідного реагування влади та висновків правоохоронних органів стосовно правомірності дій Мірошниченка у створенні тиску на забудовників, законності його особистого бізнесу та невідповідності його реальних прибутків задекларованим.

Окрім того,  через таку сумнівну діяльність націоналіста невпинно знижується і показник довіри виборців до ВО «Свобода» загалом, і це при тому, що, за даними травневого дослідження соціологічної групи «Рейтинг», підтримку партії висловили лише 3% від опитаних респондентів.

Тож, зухвалість та ненажерливість окремих представників націоналістичного об’єднання може назавжди знищити партію «Свобода» як таку.

По материалам:  person.org.ua

Закрыть

Новости

Свежие комментарии