«Фунт-міліонер» та «Теоретик без практики» — зіркова команда реформаторів Держархбудконтролю

Відомо, що на сьогоднішній день містобудівна галузь знаходиться під контролем групи впливу глави профільного комітету ВРУ Андрія Клочко.

Де головну скрипку грає Олександр Сергієнко, в якості розробника ідеології та нормативного забезпечення реформи держархбудконтролю, а також контролює діяльності «фунтів» — керівників ДАБІ та ДІМУ Богдана Федоренко та Юрія Васильченко.

А хресний батько сучасної корупції в будівництві, екс-голова ДАБІ Олексій Кудрявцев, забезпечив Сергієнка надійними кадрами для роботи на ключових посадах в нових органах та мережі власних бек-офісів.

Нагадаємо, що з 6 травня главами ДАБІ та ДІМУ призначені Богдан Федоренко та Юрій Васильченко відповідно. Особи, у яких відсутній елементарний управлінський досвід та здібності. Але є тривалий позитивний досвід виконання вказівок Кудрявцева. Про цих осіб вже багато є публікацій в ЗМІ.

Якщо Федоренко навіть до роботи їздить дотримуючись методів конспірації. То Васильченко, «прибулець із науки» з досвідом просиджування в другорядному відділі ДАБІ, старанно намагається створити в медіа образ досвідченого управлінця, не маючи для цього ніякого підґрунтя. Адже він, одна з нових голів корупційної гідри – Державної інспекції містобудування, яка йде на зміну Держархбудінспекції.
Читайте также: На должность министра в воссозданном Министерстве экологии планируют назначить Романа Абрамовского, видного коррупционера с мутной биографией

До нього в компанію прибуває ще один яскравий персонаж — майбутній голова новоствореної Державної сервісної служби містобудування. До цього органу переходять усі дозвільні функції Держархбудінспекції. А разом з ними, усі корупційні схеми дозвільних процедур.

На цю посаду планується призначити Олексія Башкірова, незмінного керівника відділу по роботі з дозвільними документами Департаменту ДАБІ у Київській області за останні 5 років.

Цікаво, що до 2015 року, він не мав жодного досвіду роботи на державній службі. З тривалого досвіду роботи — дворічний стаж бармена. Як це сталось? Все дуже просто. Коли в червні 2015 року, Олексія Кудрявцева з посади директора Департаменту ДАБІ у Київській області підвищили до Голови ДАБІ України. Він на свою стару посаду просунув свого наближеного заступника та кума – Олександра Коломійця. А той, в свою чергу, знав Башкірова по навчанню в КНУБА.

Коломійцю вкрай була потрібна надійна людина на такій «інтимній» посаді, начальника відділу по роботі з дозвільними документами. Башкіров вмів тримати язика за зубами, а відсутність досвіду роботи в ДАБІ скоріш була перевагою, оскільки він нічого не розумів, а просто виконував усі команди Кудрявцева та Коломійця.

Ми знайшли на сайті ДАБІ першу декларацію Башкірова за 2014 рік під час призначення в ДАБІ – там «обійняти та плакати», на все про все 4500 грн.

Але далі почались справжні дива. Розуміючи, що він потрапив на золоте дно. Башкіров відразу почав легалізувати корупційні статки. Лише за 2015 рік, сума задекларованих коштів в «кеші» в сотні разів відрізняється від статків за аналогічний період. При єдиному джерелі доходів – невеликої заробітної платні держслужбовця, в Башкірова 300 тис грн в готівці. А на свою безробітну матір він записує ще пів-мільйона гривень. А від свого дідуся Башкіров отримує подарунок в 1 341 765 грн. Ніде не працююча дружина, Башкірова (Залуцька) Яна Олександрівна декларує майже ТРИ мільйоні гривень (в долларах та евро) та нову квартиру в Києві.

Виходить, що через кілька років роботи в ДАБІ – Башкіров мультиміліонер з трьома квартирами в Києві. Така вона, вдача держслужбовця в Держархбудінспекції.

Жодного з родичів Башкірова ми не змогли знайти, ані серед бенефіціарів юридичних осіб, ані серед зареєстрованих підприємців, що свідчить про корупційне походження всіх задекларованих коштів.

Вважаємо, що джерела походження коштів та моніторинг способу життя цього суб’єкта декларування зацікавлять антикорупційні органи. З огляду на те, що явний характер та спосіб життя, не відповідає доходам Башкірова, він цілком причетний до схем хабарництва і корупції. Тим більше, що в розслідуваннях ЗМІ, Башкірова визначають, як одного з функціонерів злочинного угруповання ДАБІ.

Ну а стрибок з начальника відділу територіального органу відразу в крісло керівника центрального органу виконавчої влади людини, яка не має жодного керівного досвіду – це явні ознаки призначення «Фунта».

Таким чином, команда Клочка-Сергієнка приросла на додачу до чарівного теоретика Васильченка, фунтом-міліонером Башкіровим. Ну просто якась «Фабріка Зірок імені Кудрявцева».

У вас ще залишись питання щодо реформування держархбудконтролю? В нас вже ні: замість однієї голови, корупційна гідра вже відростила, — дві.

Закрыть

Новости

Свежие комментарии