Депутат «Слуги народу» Ткаченко кришує рейдерські атаки Нацпарка «Тузлівські лимани»

Помічники депутата Олександра Ткаченка (виборчий округ №141) знову перешкоджали виконувати працівникам Національний природний парк «Тузлівські лимани» природоохоронний захід — відновлення водообміну. Також увірвалися без доволу в службове приміщення, що є майном держустанови.

Річ у тому, що браконьєрська мафія в останній час втрачає — кошти, статус, значимість і повагу таких же любителів постріляти. Тому вони ще більше активізувалися проти нацпарку. Минулого року «адвокат» Олександр Ткаченко, в інтересах громадської організації інвалідів Одещини (?!) почав закидати держструктури листами щодо начебто «незаконної 2-х поверхової будівлі». Але не сталося, як гадалося, і тоді молодик вирішив піти далі… в депутати! Під час президентських перегонів працював в одеському штабі Володимира Зеленського. Після успішних для Зеленського президентських перегонів постало питання щодо формування депутатської команди. І тут Сашко відчув, що завдяки мандату зможе «сдєлать всєх єщьо раз» і не раз, тому пішов у нардепи.

Отримавши депутатський мандат, він свідомо йшов в комітет з питань антикорупційної політики. І відразу новоспечений нардеп розпочав боротьбу з … державними природоохоронними установами в інтересах браконьєрів — в нацпарках «Тузлівські лимани», «Нижньодністровський», Дунайський біосферний заповідник.

Як кажуть в народі: «яке йшло, таких і здибало» — набрав собі помічників, серед яких рідний братєц Андрій Ткаченко та колишній прокурор Татарбунарського району Олексій Логінов. Саме вони організують безчинства і являють собою рейдерів, адже відкрито протидіють роботі нацпарку, влаштовують постановочні вистави зі «скаженим шакалом», пишуть у всі структури з метою перевірки Парку та блокування його роботи, пишуть безпідставні дешеві постики про начебто корупцію в Парку і відкрито заявляють про зміну керівництва.

Так чим власне, корисним для суспільства займається т.з. антикорупціонер О.Ткаченко? Яка законотворча діяльність депутата варта уваги? Як законотворець він себе ніяк не проявив, зате через своїх помічників колоту в районі додає — то підтримує голову ОТГ, яку все село «ізганяло» вже декілька разів, і все ніяк. То створює проблеми об’єктам ПЗФ (пріродно-заповідного фонду Аргумент). На даний час інформує народ про коронавірус, перепощуючи загальновідому інформацію, і відмінив депутатський прийом, бо карантин.

Натомість його помічники не сидять на карантині вдома, а заважають дирекціі Нацпарку “Тузлівські лімани” працювати. Сьогодні знову браконьєри з посвідченнями помічників народного депутата Олександра Ткаченко (виборчий округ 141) перешкоджають роботі Національний природний парк «Тузлівські лимани». 4 особи, зокрема Логінов О. — помічник депутата, Ткаченко А., — помічник депутата, Друговін В. — голова Татабунарського товариства мисливців та дехто Плингеу (назвався підприємцем з Ізмаїлу), знову приїхали на місце проведення робіт. Попередньо заїхали на Кордон нацпарку. Вели себе зухвало та нагло. Логінов та Ткаченко УВІРВАЛИСЯ в будинок, хоча природоохоронник чемно попросив їх не заходити. Самостійно відкрили шлагбаум і поїхали на місце розчистки протоки, де в цей час перебував начальник відділу СДО нацпарку Віталій Дімов. І лише його дзвінок на 102 спонукав їх покинути територію заповідної зони.

Особи були впевнені, що роботи сьогодні не будуть проводитись, тому їхали порозважатися.

Дані особи найбільше підпадають під визначення «рейдери», адже вони планують і навіть відкрито озвучують свої наміри щодо зміни керівництва Нацпарку з метою повернути панівний стан на цьому природоохоронному об’єкті. Логінов відкритим текстом заявляє про те, що вони повернуть свою вотчину. Кидає гучні заяви, що я (як керівник установи) — “ніхто” і мене вже тут, тобто в Парку, немає. І вони над цим серйозно працюють разом з патроном — депутатом. Адже вони мріють повернути собі природоохоронну територію, щоб використовувати її як мисливські угіддя, не виключаю і факт продажу ділянок під забудову. Мріють продовжити масовий вилов водних біоресурсів, знову загнати всіх рибалок “в тінь” і під одну фірму. Саме така схема діяла при екс-керівникові Нацпарку Вторенко, в якого давні стосунки з Друговіним, адже обидва працювали в міліції. Саме Вторенко у 2015 році вчинив посадовий злочин як директор Парку, загативши природну прорву на лимані Шагани, що призвело до погіршення стану ВБУ, які він зобов’язаний був ОХОРОНЯТИ, ЗБЕРІГАТИ, ВІДТВОРЮВАТИ, за що і отримував зарплатню з бюджету! Саме він є співзасновником браконьєрської фірми «Граніт-2». І зараз, незважаючи на те, що “канторку” вже перепродали, у офіційних документах, як контактний номер, значиться його особистий номер телефону.

Варто також нагадати, що Логінов — колишній районний прокурор. Зараз адвокат. Саме він був адвокатом всіх злісних порушників природоохоронного режиму Нацпарка — Терзі, Саченко, Губи, Сілініченко.

Чому цих осіб я називаю рейдерами? «Рейдер» у перекладі з англійської — загарбник. На сьогодні рейдери — це фахівці із захоплення власності фірм/підтприємств або по перехопленню оперативного керування за допомогою спеціально створеного й розіграного бізнес-конфлікту.

Слов’янська інтерпретація рейдерства – це незаконне заволодіння майном і використання його у власних інтересах. В Україні рейдерством називають кримінальні схеми із захоплення активів підприємств за участю бандитів і корумпованих урядовців.

До цього угрупування я уключаю і деяких прокурорів, що сидять в районі (колишніх підлеглих Логінова) та начальника слідчого відділу Татарбунарського ВП П’яного Олексія. Саме вони не розслідували і не довели ЖОДНОЇ СПРАВИ, що стосувалася перекриття прорви та незаконних дій «Граніт-2». До цього часу не розслідувано злочин — підал службового автомобіля, хоча і замовник, і виконавці відомі. І саме вони фабрикують справи проти працівників Парку!

Ірина Вихристюк, в. о. директора Нацпарка “Тузлівські лімани”

Закрыть

Новости

Свежие комментарии