Андрій Садовий та злочинні схеми — громадські активісти б’ють на сполох

Нещодавно кілька інформаційних сайтів надрукували статті зі заголовками на кшталт «Садовий і львівський криміналітет діють заодно?», за підсумками прес-конференції голови ВГО “Чесне слово” Володимира Омельчука 10 січня 2019 року. Не зрозуміло, що «курив» і за які гроші Володимир Омельчук поєднав дружніми стосунками Андрія Садового, ВГО “Свобода”, 24 Канал і ГО “Розвиток громади”, однак у цій історії важливим є не цей фейк, а реакція на нього міського голови Львова Андрія Садового.Про це повідомляють у ГО “Розвиток громади”.

“За весь час діяльності ГО «Розвиток громади» висвітлила не один десяток викривальних матеріалів щодо корупційної діяльності «бригади» Андрія Садового в Львівській міській раді. Втім, жодного разу не було реакції міського голови. А тут, дешевий інформаційний вкид і Андрій Садовий – глибоко віруючий, проєвропейський політик, “блатним жаргоном” істеріє у відповідь на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook: “Чисті вибори? Зливними бачками починають гнати чорнуху “Садовий то криміналітет”.

Приписують зв’язки з Кривецьким-“Пупсом” і Веремеєнком-“Тімофєєм”. То такі собі відомі у специфічних львівських колах “авторитети”. Львів’янам то не зайде звичайно, бо вони розуміють: “де Садовий, а де “Свобода”, “Пупс” і “Розвиток бригади” Веремеєнка”. Але простих людей може налякати. Я так розумію, що декому тему “Наріка” треба якось гасити? Слабо”.

Представники ГО «Розвиток громади», є простими львів’янами, котрі розуміють і підтримують прагнення Андрія Садового будувати успішну країну «Саме зараз!» Однак, його улесливість не знає меж у майстерності перекручування цінностей, бо чи не з «великої любові до ближнього» львів’яни на власній шкірі відчувають як «Львів — відкритий для світу!» Саме міському голові вони завдячують світлому прийдешньому наших дітей: без дитячих садочків, із переповненими школами, з хаотичною забудовою львівських парків і рекреаційних зон, із несправною каналізацією, яка дозволяє плавати на авто по місту навіть у несильний дощ, із переповненим і «вбитим» громадським транспортом, з падаючими залишками історичних фасадів і незведеним уже десяток років єдиним в Україні сміттєпереробним заводом”, — повідомили у ГО “Розвиток громади”.

Громадські активісти зазначають, що передвиборча програма Андрія Садового, яка передбачає виплату грошової компенсації в розмірі 100 тис. грн кожному ветерану війни — це окрема стаття зухвалого лукавства. А все тому, що у Львові ці кошти почали виплачувати за рішенням депутатського корпусу, лише з 2017 року, після дворічної бездіяльності міської ради і під шаленим тиском громадських організацій атовців.

“Популярне гасло для всіх кандидатів у Президенти «посадити за ґрати корупціонерів, конфісковані у них гроші віддати на будівництво лікарень, шкіл» для Андрія Садового має першочергове значення. Адже саме він прихильник правила: “Найкращий захист — це напад!”. За цим принципом, створивши у Львівській міській раді зі своїх підлеглих злочинне організоване угрупування «Розвиток бригади», він запустив інформаційну кампанію щодо громадської організації, яка найбільш ефективно протистоїть зловживанням чиновників у міській раді. Zaxidnet і 24 канал потратили шалений ресурс на зйомки відео-сюжетів і статей про начебто злочинну діяльність ГО “Розвиток громади”, а сам Андрій Іванович у щотижневих зверненнях до львів’ян частенько звинувачував у своїх господарських невдачах громадське об’єднання, яке не представлене в жодному владному чи представницькому органі. Десятки кримінальних справ, в тому числі відкритих проти Андрія Садового особисто (щодо продажі землі селища Рясне-Руська під індустріальний парк, щодо загибелі людей на Грибовицькому сміттєзвалищі) та посадовців — його підлеглих, дозволяють сказати, що «Садовий — то криміналітет», котрий без жодної підмоги збудував злочинну схему у міськраді. Активісти ГО «Розвиток громади» цінують християнську щедрість Андрія Садового, але створену ним з своїх підлеглих і розпіарену кримінальну структуру із назвою «Розвиток Бригади» нехай залишить при собі, якнайдалі від міста Львова”, — йдеться у повідомленні ГО.

Голова Наглядової ради ГО “Розвиток громади” меценат і підприємець Олександр Веремеєнко коментує цю ситуацію так: “Андрій Садовий яскравий приклад авторитарного керівника. Саме тому, для нього неприйнятні незалежні громадські організації, які вимагають публічності та відкритості діяльності чиновників, що унеможливлює корупцію і розкрадання майна громади. Він “бачить у чужім оці порошину, а в своєму пенька не помічає!”. На загальноукраїнському рівні ГО “Розвиток громади” поки що не представлена і Андрію Садовому час не лукавити, а розповідати про власні “пеньки”. А щодо громадської організації скажу, що це класна команда талановитих молодих людей, без упереджень, з великим бажанням і вірою що змінюють місто, і я пишаюся і підтримую кожного із них!”

“Вочевидь, «наступний» кандидат у Президенти України — жертва! Жертва маленької громадської організації, сміттєвої блокади, політичного переслідування, законодавства України, погодних умов і несприятливих обставин. Як зазначено в одному з коментарів до вже згаданого поста Андрія Садового (рос.): «Оправдывать себя поступками других всё равно, что умываться грязью». Може коли наступного разу до Катерини Кіт-Садової прийде “маленький Ісусик” і скаже йти у “наступ”, то перш ніж діяти необхідно “полюбити ближнього свого, як самого себе”, — йдеться у повідомленні.

Источник:   vgolos

Закрыть

Новости

Свежие комментарии