Метка: Олег Гладковский

Владислав Бельбас не отпускает «Спецтехноэкспорт» из своих цепких лап

В Киеве суд не удовлетворил ходатайство Специализированной антикоррупционной прокуратуры (САП) и оставил на должности директора государственного внешнеторгового предприятия «Спецтехноэкспорт» Владислава Бельбаса, которого подозревают в растрате 55 миллионов гривен.

Олег Гладковський веде себе як Свинарчук

Навколо заступника секретаря Ради нацбезпеки та оборони Олега Гладковського, якого називають близьким бізнес-партнером чинного президента Петра Порошенка, спалахнув новий корупційний скандал. Його прізвище знову засвітилося в контексті бізнес-закупівель з Росії. У суспільстві це викликало значний резонанс, а сам він попросив зупинити свої повноваження на час розслідування матеріалів, викладених журналістами Bihus.info.

Павел Барбул из Спецтехноэкспорта — красиво жить не запретишь

Павел Барбул

Роскошные автомобили, дорогие костюмы, часы с бриллиантами, лыжный отдых за миллион гривен… Нет, это не киноактер, это глава Украинского госпредприятия.

Олег Гладковський та цікаві грошові операції

У той час, коли пенсіонерка зі сльозами на очах передає у зону АТО хоч декілька гривень, війна робить багатшими  високопосадовців, які курують військовий напрям.

Close

Новости

Свежие комментарии