Рубрика: Досье

Григорий Калетник: «темная лошадка»-библиотекарша и «слив» Зе-команды

Владимир Зеленский, увы, начал свою президентскую деятельность с повторения фатальных ошибок Петра Порошенко, который расставлял на ключевые должности лиц по принципу личной преданности и совместных бизнес-интересов, а не по признакам профессионализма и порядочности. Некоторые Зе-назначения уже вызвали недоумение и критику со стороны политических экспертов и общественности.

Олександр Лінчевський: піар як єдина надія МОЗу або фейковий «міжнародний стандарт»

В цьому розслідуванні ми торкнемось корупційної схеми, яка була створена в Міністерстві охорони здоров’я за підтримки прем’єра Гройсмана. Як виявилось, «смотрящий» Порошенка через створення схеми з фейковими «міжнародними стандартами освіти» закупив американські тести в 719 разів дорожче за такі ж тести, які виробляються в Україні за американською технологією. Виробляютьсяв Україні Continue Reading

Костянтин Бедовой: «диванний експерт» та «щирий патріот» на стражі українського миру

Широко відомий у вузьких кругах «диванний експерт» Костянтин Бедовой щодня із соцмереж тиражує фейкову інформацію про події в Україні, які відразу підхоплюють росЗМІ. Російські засоби пропаганди ласкаво називають Бедового відомим українським блогером і адвокатом, хоча ніякого відношення ні до першого, ні до другого він не має.

Моше Клугхафт: досье на политехнолога для Порошенко

В украинских СМИ появилась информация, что Петр Порошенко нанял в штаб нового консультанта — Моше Клугхафта. Это политтехнолог из Израиля, который в прошлом году превратил выборы президента Грузии в «соревнование грязных политических технологий»

Дмитро Фірташ та титанові схеми

Процес повернення державі металургійного гіганта, який наразі контролює Фірташ, максимально затягується. Для чого це робиться, хто купує його продукцію і чому завод заробляє все менше.

Ярослав Гадзало, Ануш Балян, Анатолій Заришняк та інші королі аграрного бізнесу: корумпована Академія аграрних наук

Землі Національної академії аграрних наук займають площу, яка за розміром уп’ятеро більша за Київ. А оскільки академія – це дослідно-наукова бюджетна установа, то й землі, якими вона розпоряджається, – державні. «Схеми» виявили, що подекуди ця земля опиняється у приватних руках, а найбільш ласі ділянки переходять у власність самих керівників цієї Continue Reading

Глеб Загорий: какую «подлость» готовит олигарх от фармацевтики для Порошенко?

В последнее время известный олигарх от фармацевтики Глеб Владимирович Загорий как никогда ранее ощущает себя особой, приближенной к вершителям мира.

Игорь Гладковский-младший и различные Свинарчуки: «горе от ума»

3 марта этого года Игорь Гладковский, сын бывшего заместителя секретаря СНБО, снял пародию под названием “Ваші гроші” на передачу журналиста Дениса Бигуса.

Close

Новости

Свежие комментарии