Метка: ВРУ

Корупціонери Кудрявцева продовжують «доїти» ДАБІ

У середу, 22 січня, правоохоронці викрили у Києві корупційну схему видання будівельних ліцензій. В її організації підозрюють посадових осіб Державної архітектурно-будівельної інспекції України та комерційної структури. ЗМІ провели розслідування про те, як створювалася та працює ця схема.

Ярослав Дубневич продовжує «окучувати» виборчий округ

Львівська комісія з розподілу коштів Державного фонду регіонального розвитку запланувала виділити сотні мільйонів гривень на округ Ярослава Дубневича, підозрюваного НАБУ у фінансових махінаціях.

Евгений Шевченко — мастер мутных земельных схем?

Кандидат от президентской партии, который ранее выступал для кремлевских пропагандистов с ОРТ, добивается назначение на должность начальника Управления Госгеокадастра Украины в Запорожской области человека замешанного в криминальных делах, ради банального дерибана бюджетов.

ДТЭК втянут в ряд коррупционных скандалов

Последнее время группа компаний ДТЭК оказалась втянута в ряд коррупционных скандалов. Последний крупный из них был связан с обвинениями Национального антикоррупционного бюро в нанесении государству ущерба на 18,87 млрд грн ($710 млн). Напомним, 8 августа НАБУ объявило о подозрении шести лицам в нанесении государству ущерба на 18,87 млрд грн из-за формулы «Роттердам Continue Reading

Олександр Корнієнко підтвердив, що «слугам народу» не довіряють їх «господарі»?

У фракції «Слуга народу» працює «внутрішня служба безпеки», яка аналізує, хто як у комітетах себе поводить і як голосує.

Максим Роговенко причетний до тиску на бізнес, — ЗМІ

Заступника Ірпінського прокурора Київської області Максима Роговенка звинуватили у тиску на бізнес та на втручання в господарську діяльність. За неформальною вказівкою Роговенка незаконний демонтаж металевих конструкцій – носіїв рекламної кампанії, здійснювався з перевищенням службових повноважень, що призвело до пошкодження та вилучення майна власників (ПП «Передайз» та ТОВ «Стрітс») та орендаря (ТОВ «Піар-лайн») Continue Reading

Антон Яценко занервував

Саморегулівні організації оцінювачів негласно об’явили серед своїх членів про збір коштів для просування у Верховній Раді законопроекту № 2047 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості)».

Андрей Деркач и «ошибка резидента»

Народный депутат Украины Андрей Деркач, инициатор уголовного дела о вмешательстве в выборы США, обнародовал документы, из которых следует, что первый замдиректора Национального антикоррупционного бюро Украины (НАБУ) Гизо Углава на протяжении нескольких лет предоставлял посольству США в Киеве информацию, которая негативно повлияла на ход событий в Украине и США.

Close

Новости

Свежие комментарии