Метка: НАБУ

Ярослав Дубневич продовжує «окучувати» виборчий округ

Львівська комісія з розподілу коштів Державного фонду регіонального розвитку запланувала виділити сотні мільйонів гривень на округ Ярослава Дубневича, підозрюваного НАБУ у фінансових махінаціях.

Остап Еднак снова пытается попасть во власть

Бывший депутат от «Самопомощи» и член партии «Сила Людей» Остап Еднак, коррупционные действия которого довели лесную отрасль Украины до краха, снова пытается попасть во власть. Еднак хочет и далее проворачивать схемы с лесохозяйством, на котором завязан его бизнес.

Сергій Майзель та «Ватутінськінвестбуд»: історія з тіньовими «податками» має продовження

Депутат Київради Сергій Майзель продовжує тиск на комунальне підприємство «Ватутінськінвестбуд», яке на президентських та парламентських виборах підтримало команду Володимира Зеленського. Про це повідомляють працівники компанії.

«Комодівці» міцно вчепилися за мастильні схеми

Окружний адміністративний суд Києва за позовом ТОВ «Торум» скасував чотири рішення Адміністративної колегії АМКУ з розгляду тендерних скарг на закупівлях філією «Укрзалізниці» оливи та мастил загальною очікуваною вартістю 388,32 млн грн. Про це свідчить рішення суду від 15 серпня.

Александр Сосис и банк «Альянс»: колоссальные кредиты и одиозные клиенты

Поучительная история о том, как небольшой пост известного блогера, возможно, вскрыл миллиардные махинации в коммерческом банке.

Мафия в Затоке поднимает голову

Курортный поселок Затока в Белгород-Днестровском районе Одесской области вновь оказался в центре внимания. Напомним, на прошлой неделе на пресс-конференции в Киеве представители эстонского бизнесмена Марселя Вихманна, который планировал построить 12-километровую набережную в поселке, снова призывали власти Украины обратить внимание на расхищение курортных земель.

Игорь Кушнир и Киевгорстрой: человек-«профессионал» и его «блестящая» биография

Кушнир Игорь Николаевич: как мелкий проходимец превратил Киевгорстрой в коррупционную империю и нажил миллионы за счет простых людей

Академія наук або робота із шістьома нулями

«Я знайшов інвестора з США. Він дав контракт на 50 мільйонів доларів: 3 мільйони був готовий дати одразу і без плану, а решту грошей — 47 мільйонів — по бізнес-плану. І розрахунок трубами. Підписати контракт треба було за півтора місяці. Але у тодішнього директора Заводу спеціальної електрометалургії Миколи Тригуба був Continue Reading

Close

Новости

Свежие комментарии