Метка: Київ

Корупційну «Синергію» подільників Карплюка заморожено

Суд наклав арешт на шість земельних ділянок загальною площею 29,2 га в Ірпені Київської області, де будується ЖК «Синергія Сіті», девелопером якого є фірма місцевого депутата, наближеного до екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка. Про це свідчить ухвала Київського апеляційного суду від 4 листопада.

Сейтумер Ниметуллаев требует от украинской власти «жить по закону»?

Бывший глава Генического района Сейтумер Ниметуллаев через своего адвоката требует от украинской власти «жить по закону» и скорректировать ремонтные проекты контрольного пункта въезда-выезда (КПВВ) «Чонгар» на админгранице с оккупированным Крымом. В мае 2014-го года Ниметуллаев бежал в оккупированный Крым.

Сергій Майзель та «Ватутінськінвестбуд»: історія з тіньовими «податками» має продовження

Депутат Київради Сергій Майзель продовжує тиск на комунальне підприємство «Ватутінськінвестбуд», яке на президентських та парламентських виборах підтримало команду Володимира Зеленського. Про це повідомляють працівники компанії.

Андрій Василенко та нескінчені ігри з ВККС

Колишній член Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Андрій Василенко подав на президента Володимира Зеленського судовий позов до Касаційного адміністративного суду через звільнення. Василенко вимагає, щоб суд визнав протиправним і скасував указ президента від 10 червня, яким було скасовано його призначення до Вищої ради правосуддя за квотою Continue Reading

Микола Щур тисне на суд?

У понеділок, 11 березня, Київський апеляційний суд буде розглядати справу Миколи Щура, знаного сепаратиста і кримінального злочинця, захист якого шляхом підкупу і тиску на суд намагається визволити свого підопічного з-під арешту та змінити міру запобіжного заходу на звільнення під заставу. Суддя-доповідач – Присяжнюк Олег Богданович. Про це повідомляють громадські активісти.

Close

Новости

Свежие комментарии